Share |

Harjoitusvuorot välikausi (maalis-huhtikuu) 2014

 

Ounashalli:

  • Ma klo 16:00-17:00 (Kenttä A1) B-pojat
  • Ma klo 17:00-17:45 (Kenttä A1) P00
  • Ma klo 16:00-17:00 (Kenttä A2) Vapaa
  • Ma klo 17:00-17:45 (Kenttä A2) P02
  • Ma klo 17:45-18:30 (Kenttä A1) B-tytöt
  • Ma klo 17:45-18:30 (Kenttä A2) P06
  • Ti klo 18:00-19:00 (Kenttä A1) P04
  • Ti klo 18:00-19:00 (Kenttä A2) P05
  • Ti klo 17:45-19:00 (Kenttä B1) P05
  • Ti klo 17:45-19:00 (Kenttä B2) T00
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä A1) T02 + tyttöjen maalivahtivalmennus klo 16:00-17:00
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä A2) T03
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä B) T00
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä A) P04
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä C) T99 + poikien maalivahtivalmennus klo 17:30-18:30
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä B) P02
  • To klo 18:30-19:30 (Kenttä A) P00
  • To klo 18:30-20:00 (Kenttä B) Vapaa
  • Pe klo 17:30-18:15 (Kenttä B1) P02
  • Pe klo 17:30-19:15 (Kenttä B2) P05
  • Pe klo 18:15-19:15 (Kenttä B1) T99
  • Pe klo 19:15-20:00 (Kenttä B2) Kykyryhmä
  • Pe klo 19:15-20:00 (Kenttä B1) Vapaa                                                                                                     
  • La klo 9:00-10:15 (Kenttä B) Talvinappulat
  • La klo 10:15-11:30 (Kenttä A) P04
  • La klo 10:15-11:30 (Kenttä C) P06
  • La klo 10:15-11:30 (Kenttä B) P00
  • La klo 11:30-12:45 (Kenttä A) B-pojat
  • La klo 11:30-12:45 (Kenttä B) P02
  • La klo 17:00-18:30 (Kenttä B kun pelejä ei ole) B-tytöt
  • La klo 18:30-20:00 (Kenttä B kun pelejä ei ole) Maalivahdit
  • Su klo 14:30-15:30 Kykyryhmä ottaa pienen tilan jostain osasta kenttää
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä A1) T00
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä A2) P05
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä B1) T02
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä B2) T03
  • Su klo 15:30-17:30 (Koko halli) Pelivuoro

Keskuskenttä:

 

Keskuskenttä   3.3.-30.3.2014        
    Kenttä A   Kenttä B
MA        
10.00-11.30 RoPs ed. 10.00-11.30 RoPs ed.
  14.00-16.00 RoPs ed. 14.00-16.00 RoPs ed.
  16.00-17.30 T99 16.00-17.30 RoPs Jun
  17.30-18.30 FC Lynx AWS 17.30-18.30 RoPs jun
  18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac 18.30-20.00 RoPs N
         
TI 10.00-11.30 RoPs ed. 10.00-11.30 RoPs ed.
14.00-16.00 RoPs ed. 14.00-16.00 RoPs ed.
  16.00-17.30 P00 16.00-17.30 RoPs jun
  17.30-18.30 B-pojat 17.30-18.30 RoPs jun
  18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac 18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac   4.div
         
KE 10.00-11.30   10.00-11.30  
14.00-16.00   14.00-16.00  
16.00-17.30 P00 16.00-17.30 B-tytöt
  17.30-18.30 RoPs Jun 17.30-18.30 RoPs Jun
  18.30-20.00 Fc Lynx AWS 18.30-20.00 RoPs jun
         
TO 10.00-11.30 RoPs ed. 10.00-11.30 RoPs ed.
  14.00-16.00 RoPs ed. 14.00-16.00 RoPs ed.
16.00-17.30 RoPs jun 16.00-17.30 RoPs jun
  17.30-18.30 RoPs jun 17.30-18.30 B-pojat
  18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac 18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac   4.div
         
PE 10.00-11.30 RoPs ed. 10.00-11.30 RoPs ed.
16.00-16.00 RoPs ed. 14.00-16.00 RoPs ed.
  16.00-17.30 RoPs jun 16.00-17.30 B-tytöt
  17.30-18.30 RoPs jun 17.30-18.30 B-pojat
  18.30-20.00 Fc Santa Claus Ac 18.30-20.00 RoPs N

 

 

 

Talven 2013-2014 harjoitusvuorot Fc Lyn

 

Ounashalli:

  • Ma klo 16:00-17:30 (Kenttä A1) B-pojat
  • Ma klo 17:30-18:30 (Kenttä A1) P00
  • Ma klo 16:00-17:30 (Kenttä A2) B-tytöt
  • Ma klo 17:30-18:30 (Kenttä A2) T99
  • Ma klo 16:00-18:00 (Kenttä B1) P01
  • Ma klo 16:00-18:00 (Kenttä B2) P06
  • Maanantai 6 vuoroa ¼ kentällä
  • Ti klo 18:00-19:00 (Kenttä A1) P04
  • Ti klo 18:00-19:00 (Kenttä A2) P02
  • Ti klo 17:45-19:00 (Kenttä B1) P00
  • Ti klo 17:45-19:00 (Kenttä B2) T00
  • Ti klo 19:00-20:30 (Kenttä A ½ kenttää 1.-29.10.) T02
  • Tiistai 4 vuoroa ¼ kentällä
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä A) T02, T03 ja T04
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä C) T02, T03 ja T04
  • To klo 16:00-17:30 (Kenttä B) T00
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä A) P04
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä C) P01
  • To klo 17:30-18:30 (Kenttä B) P02
  • To klo 18:30-19:30 (Kenttä A) P00
  • To klo 18:30-20:00 (Kenttä B) B-pojat
  • To klo 19:30-20:30 (Kenttä A lokakuu) B-tytöt
  • Torstai 6 vuoroa klo 16:00-18:30 1/3 kentällä ja 2 vuoroa klo 18:30-19:30/20:00 ½ kentällä
  • Pe klo 16:00-17:30 (Kenttä B1) P01
  • Pe klo 16:00-17:30 (Kenttä B2) P05
  • Pe klo 17:30-18:30 (Kenttä B1) T99
  • Pe klo 17:30-18:30 (Kenttä B2) B-tytöt
  • Pe klo 18:30-20:00 (Kenttä B1) P02
  • Pe klo 18:30-20:00 (Kenttä B2) B-pojat
  • Perjantai 6 vuoroa klo 16:00-20:00 ¼ kentällä
  • La klo 9:00-10:30 (Kenttä A) P07 & P08
  • La klo 9:00-10:30 (Kenttä C) Talvinappulat
  • La klo 9:00-10:30 (Kenttä B) Talvinappulat
  • La klo 10:30-12:00 (Kenttä A) P04
  • La klo 10:30-12:00 (Kenttä C) P06
  • La klo 10:30-12:00 (Kenttä B) P00
  • La klo 12:00-13:30 (Kenttä A) B-pojat
  • La klo 12:00-13:00 (Kenttä B) P02
  • La klo 17:00-18:30 (Kenttä B kun pelejä ei ole) B-tytöt
  • La klo 18:30-20:00 (Kenttä B kun pelejä ei ole) Kykyryhmä ja Maalivahdit
  • Lauantai 6 vuoroa klo 9:00-12:00 1/3 kentällä, 2 vuoroa klo 12:00-13:00/13:30 ½ kentällä sekä 2 vuoroa klo 17:00-18:30/18:30-20:00 ½ kentällä
  • Su klo 13:30-14:30 (Kenttä A) B-tytöt, T99, T00
  • Su klo 13:30-14:30 (Kenttä C) B-tytöt, T99, T00
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä B) Kykyryhmä 1/8
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä A) P05
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä C) T02, T03, T04
  • Su klo 14:30-15:30 (Kenttä B) T02, T03, T04
  • Su klo 15:30-17:30 (Koko halli) Pelivuoro
  • Sunnuntai 6 vuoroa klo 13:00-15:30 1/3 kentällä, klo 15:30-17:30 pelivuoro koko halli

 

 

 

 

 

 

 

Vuorot joukkueittain 10.6. – 30.9.2013

 

B-pojat

  • Maanantai Keskuskenttä klo 17:00 – 18:15 (½ kenttää)
  • Tiistai Keskuskenttä klo 16:00 – 18:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Keskuskenttä klo 19:00 – 20:00 (½ kenttää)
  • Perjantai Keskuskenttä klo 16:00 – 18:00 (½ kenttää)

B-tytöt & T98

  • Maanantai Keskuskenttä klo 18:15 – 19:30 (½ kenttää)
  • Tiistai Keskuskenttä klo 16:00 – 18:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Keskuskenttä klo 18:00 – 19:00 (½ kenttää)
  • Perjantai Keskuskenttä klo 17:30 – 19:30 (½ kenttää)

Tytöt 99 Yhteisjoukkue

  • Maanantai Keinuvuopaja klo 17:00 – 18:30
  • Tiistai Keinuvuopaja klo 18:30 – 20:00
  • Keskiviikko Keinuvuopaja klo 18:30 – 20:00
  • (Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut)

Pojat 00

  • Maanantai Saarenkylä klo 18:00 – 19:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Saarenkylä klo 16:00 – 17:00 (½ kenttää)
  • (Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut)
  • Torstai Keskuskenttä klo 18:30 – 20:00 (½ kenttää)
  • Perjantai Saarenkylä klo 17:00 – 18:30 (½ kenttää)

Tytöt 00

  • Tiistai Saarenkylä klo 18:00 – 19:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Saarenkylä klo 16:00 – 17:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Saarenkylä klo 16:30 – 18:00 (½ kenttää)
  • Perjantai Ounashalli klo 17:00 – 18:30 (½ kenttää)

Pojat 01

  • Maanantai Saarenkylä klo 16:00 – 18:00 (½ kenttää)
  • Tiistai Susivouti 2 klo 17:00 – 18:30
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Perjantai Saarenkylä klo 16:00 – 17:00 (½ kenttää)

 

Pojat 02

  • Maanantai Saarenkylä klo 17:30 - 19:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Susivouti 2 klo 17:00 – 18:30
  • Perjantai Ravirata klo 17:00 – 18:30

Tytöt 02

  • Maanantai Saarenkylä klo 19:00 – 20:00 (½ kenttää yhdessä T03)
  • Tiistai Ounashalli klo 18:00 – 19:30:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Ravirata klo 18:30 – 20:00

Tytöt 03

  • Maanantai Saarenkylä klo 19:00 – 20:00 (½ kenttää yhdessä T02)
  • Tiistai Ounashalli klo 18:00 – 20:00 (½ kenttää)
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Ravirata klo 18:30 – 20:00

Pojat 04

  • Maanantai Saarenkylän heittoalueen nurmi klo 18:00 – 19:30
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Ounashalli klo 18:00 – 20:00 (½ kenttää)
  • Perjantai Ounashalli klo 17:00 – 18:30 (½ kenttää)

Pojat 05

  • Maanantai Ravirata & Susivouti 1 (vko 26-elokuu) klo 17:00 – 18:30
  • Keskiviikko Susivouti klo 17:00 – 20:00 FC Lynx superliiga ottelut
  • Torstai Keskuskenttä klo 17:00 – 18:30 (½ kenttää)
  • Perjantai Ravirata klo 17:00 – 18:30

Kykyryhmä ja maalivahtien treenit

  • Tiistai Saarenkylä klo 19:00 – 20:00

Nappulat

  • Keskiviikko Saarenkylä klo 17:00 – 20:00 alkaen 22.5. (koko kenttä)

Sassuolo

  • Perjantai klo 18:30 – 20:00 Ravirata
  • Sunnuntai klo 19:00 – 20:00 Saarenkylä (½ kenttää)

     

 

Kenttäjaottelu:

kenttajako.png 

Harjoitusvuorot 1.1. - 10.6.2013

 

B-pojat

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Ke klo 18:30 – 19:30 Ounashalli kenttä A (1/3)
  • Pe klo 20:00 – 21:30 Ounashalli (1/2)
  • La klo 12:00 – 13:30 Ounashalli kenttä A (1/2)

 

B-tytöt

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Ke klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä A (1/3)

 

P98

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Ke klo 18:30 – 19:30 Ounashalli kenttä C (1/3)
  • Pe klo 16:30 - 17:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • La klo 12:30 – 13:30 Ounashalli kenttä B (1/2)

 

T98

  • Ke klo 18:30 – 19:30 Ounashalli kenttä B (1/3)
  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä  D (1/4)
  • La klo 12:00 – 14:00 Lyseo
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä B (1/3)

 

T99

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Ke klo 16:30 – 18:00 Syväsenvaaran koulu
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/4)

 

P00

  • Ti klo 19:00 – 20:30 Lyseo
  • Ke klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • La klo 11:00 – 12:30 Ounashalli kenttä C (1/3)

 

T00

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä C (1/3)

 

P01

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/4) Huom! Joka toinen viikko P02
  • Ke klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Pe klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/2)

 

T02&03

  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/4)

 

P02

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/4) Huom! Joka toinen viikko P01
  • To klo 18:00 – 20:00 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Pe klo 18:00 – 19:30 Lyseo

 

P04

  • Ti klo 19:00 – 20:00 Ounasvaaran lukio
  • Ke klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • La klo 11:00 – 12:30 Ounashalli kenttä B (1/3)

  

P05

  • Ti klo 16:30 – 18:00 Syväsenvaaran koulu
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/4)

 

Kykyryhmä

  • La klo 19:00 - 20:00 Ounasrinteen koulu
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli (1/8)

 

Maalivahtivalmennus

  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli (1/8)

 

Talvinappulat

  • La klo 9:00 – 11:00 Ounashalli koko kenttä

 

Lynx Sassuolo & Leidit

  • Su klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä A (1/2)

 

Harjoituspelivuoro

  • Su klo 15:00 – 16:30 Ounashalli koko kenttä

 

  • 6.1. T02 ja P02
  • 13.1. T98
  • 20.1. P98
  • 27.1. B-tytöt
  • 3.2. B-pojat
  • 10.2. B-tytöt
  • 17.2. P01
  • 24.2. T00
  • 3.3. T99
  • 10.3. P00
  • 17.3. T98
  • 24.3. P98
  • 31.3. B-pojat
  • 7.4. vapaa
  • 14.4. B-tytöt
  • 21.4. T02 ja P02
  • 28.4. P04 ja P05

 


Harjoitusvuorot 1.10. - 31.12.2012

A-nuoret / M3

  • Ma klo 21:00 – 22:00 Ounashalli kenttä A (1/2)
  • Ti klo 20:00 – 21:30 Ounashalli kenttä B (1/2)
  • Pe klo 20:00 – 21:00 Ounashalli kenttä B (1/2)

B-pojat

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Ti klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/2) Huom! Lokakuun loppuun saakka!
  • Ke klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • La klo 12:00 – 13:30 Ounashalli kenttä A (1/2)

B-tytöt

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Ke klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä A (1/3)

P98

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Ke klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/3)
  • La klo 12:30 – 13:30 Ounashalli kenttä B (1/2)

T98

  • Ke klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/3)
  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä  D (1/4)
  • La klo 12:00 – 14:00 Lyseo
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä B (1/3)

T99

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Ke klo 16:30 – 18:00 Syväsenvaaran koulu
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/3)

P00

  • Ti klo 19:00 – 20:30 Lyseo
  • Ke klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/3)
  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • La klo 11:00 – 12:30 Ounashalli kenttä C (1/3)

T00

  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • Pe klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä C (1/4)
  • Su klo 13:30 – 15:00 Ounashalli kenttä C (1/3)

P01

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/4) Huom! Joka toinen viikko P02
  • Ke klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Pe klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/2)

T02&03

  • To klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/4)
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä A (1/3)

P02

  • Ma klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Ti klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/4) Huom! Joka toinen viikko P01
  • To klo 18:00 – 20:00 Ounashalli kenttä B (1/4)
  • Pe klo 18:00 – 19:30 Lyseo

P04

  • Ti klo 19:00 – 20:00 Ounasvaaran lukio
  • Ke klo 17:30 – 18:30 Ounashalli kenttä D (1/4)
  • La klo 11:00 – 12:30 Ounashalli kenttä B (1/3)

P05

  • Ti klo 16:30 – 18:00 Syväsenvaaran koulu
  • Su klo 16:30 – 17:30 Ounashalli kenttä B (1/3)

Kykyryhmä

  • La klo 17:00 – 18:30 Ounashalli kenttä A (1/2) marras- ja tammikuu
  • La klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä A (1/2) loka- ja joulukuu

Maalivahtivalmennus

  • La klo 17:00 – 18:30 Ounashalli kenttä B (1/2) marras- ja tammikuu
  • La klo 18:30 – 20:00 Ounashalli kenttä B (1/2) loka- ja joulukuu

Talvinappulat

  • La klo 9:00 – 11:00 Ounashalli koko kenttä
  • La klo 11:00 – 12:00 Ounashalli kenttä A (1/3)

Lynx Sassuolo & Leidit

  • Su klo 19:30 – 20:30 Ounashalli kenttä A (1/2)

Harjoituspelivuoro (Su klo 15:00 – 16:30 Ounashalli koko kenttä)

    • 7.10. vapaa
    • 14.10. T02 ja P02
    • 21.10. P04 ja P05
    • 28.10. T02 ja P02
    • 4.11. P01
    • 11.11. T00
    • 18.11. T99
    • 25.11. P00
    • 2.12. T98
    • 9.12. P98
    • 16.12. B-tytöt
    • 23.12. B-pojat
    • 30.12. A-pojat
    • 6.1. T02 ja P02
    • 13.1. T98
    • 20.1. P98
    • 27.1. B-tytöt
    • 3.2. B-pojat
    • 10.2. A-pojat
    • 17.2. P01
    • 24.2. T00
    • 3.3. T9
    • 10.3. P00
    • 17.3. T98
    • 24.3. P98
    • 31.3. B-pojat
    • 7.4. A- pojat
    • 14.4. B-tytöt
    • 21.4. T02 ja P02
    • 28.4. P04 ja P05

 


 

Harjoitusvuorot FC Lynx 11.6.2012 - 30.9.2012

 

Keskuskenttä

  • Maanantai klo 18.30 – 19.30 P97 & P98
  • Maanantai klo 19:30 – 21:00 A&B
  • Tiistai klo 18.30 – 19.30 A&B
  • Keskiviikko klo 20.00 – 21.00 P97
  • Torstai klo 18.30 – 19.30 P97 & P98
  • Torstai klo 18.00 -19.00 T98
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 A&B
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 TB

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

Saarenkylän tekonurmi

  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 vapaa
  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 vapaa
  • Maanantai klo 16.30 – 18.00 TB
  • Maanantai klo 17.00 – 18.00 P02
  • Maanantai klo 17.00 – 19.00 P04 (Heittoalueen nurmi)
  • Maanantai klo 18.00 – 19.00 P01
  • Maanantai klo 18.00 – 20.00 T98
  • Maanantai klo 19.00 – 20.00 Harraste
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 T00
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 T98
  • Tiistai klo 20.00 – 21.00 TB
  • Keskiviikko klo 16.00 – 20.00 Nappulat + heittoalueen nurmi
  • (Ke 17:30-19:00 P04)
  • Torstai klo 15.00 – 16.30 vapaa
  • Torstai klo 16.30 – 18.00 TB
  • Torstai klo 20.00 – 21.00 P02
  • Perjantai klo 16.00 – 17.00 vapaa
  • Perjantai klo 17.00 – 18.00 P00
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 P97

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

Ounashalli

  • Tiistai klo 16.00 – 17.30 vapaa
  • Tiistai klo 17.30 – 19.00 T99
  • Tiistai klo 19.00 – 20.00 P00 ja T03
  • Keskiviikko klo 17.00 – 18.30 T99
  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 P00
  • Keskiviikko klo 20.00 – 21.00 B-tytöt
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 T00
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 P04
  • Perjantai klo 18.30 – 20.00 vapaa
  • Perjantai klo 18.30 – 20.00 vapaa
  • Sunnuntai klo 15.00 – 16.30 T03

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

Susivouti 2

  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 A&B
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 A&B

 

Keinuvuopaja

  • Maanantai klo 17.00 – 18.30 vapaa
  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 TB
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 vapaa

 

Ravirata

  • Tiistai klo 17.00 -18.30 P97 & P98
  • Tiistai klo 17.00 – 18.30 P01
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 P00
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 T03
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 vapaa
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 vapaa
  • Torstai klo 18.30 – 20.00 vapaa
  • Torstai klo 18.30 – 20.00 vapaa
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 P02
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 T99
  • Perjantai klo 18.30 – 20.00 P01
  • Perjantai klo 18.30 – 20.00 vapaa

 

Harjoitusvuorot joukkueittain 11.6.2012 –

 

Kykyryhmä

  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 Saarenkylän tekonurmi
  • Torstai klo 15.00 – 16.30 Saarenkylän tekonurmi 

 

A&B

  • Maanantai klo 19.30 - 21.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 Susivouti 2
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 Susivouti 2
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

B-tytöt

  • Maanantai klo 16.30 – 18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 20.00 – 21.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 Keinuvuopaja
  • Torstai klo 16.30 -18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

P97

  • Maanantai klo 18.30 - 19.30 Keskuskenttä
  • Tiistai klo 17.00 – 18.30 Ravirata
  • Keskiviikko klo 20.00 – 21.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä (1/4 kenttää)
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

P98

  • Maanantai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä
  • Tiistai klo 17.00 – 18.30 Ravirata
  • Torstai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä (1/4 kenttää)

 

T98

  • Maanantai klo 18.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 18.00 – 19.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

T99

  • Tiistai klo 17.30 – 19.00 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 17.00 – 18.30 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Ravirata

 

P99-00

  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Ravirata
  • Keskiviikko klo 18.30 – 20.00 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

T00

  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 10.00 – 12.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P01

  • Maanantai klo 18.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 17.00 – 18.30 Ravirata
  • Keskiviikko akatemia sarja
  • Perjantai klo 18.30 – 20.00 Ravirata

 

P02

  • Maanantai klo 17.00 – 18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko akatemia sarja
  • Torstai klo 20.00 - 21.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Ravirata

 

T03

  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Ravirata
  • Sunnuntai klo 15.00 – 16.30 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P04

  • Maanantai klo 17.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (heittoalue)
  • Torstai klo 17.00 – 18.30 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

Nappulat

  • Maanantai harjoitukset lähialueiden kentillä
  • Keskiviikko klo 16.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (koko kenttä + heittoalueen nurmi)

 

Harraste

  • Maanantai klo 19.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

Lynx Leidit

  • Sunnuntai klo 19.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

Lynx Sassuolo

  • Sunnuntai klo 19.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

FC Lynxin aamuharjoittelu (vapaasti käytettävissä)

  • Maanantai – Perjantai klo 10.00 – 12.00 Saarenkylän tekonurmi

 

Ottelut (harjoitusvuorojen peruuntumiset)

 

 

 


 

Harjoitusvuorot FC Lynx 30.4. – 10.6.2012

 

Keskuskenttä

  • Maanantai klo 17:30 - 18:30 P00 ja P01
  • Maanantai klo 18.30 – 19.30 A&B
  • Tiistai klo 18.30 – 19.30 A&B
  • Keskiviikko klo 17.00 - 18.00 T99 > ei 6.6.
  • Keskiviikko klo 18.00 – 19.30 TB > ei 6.6.
  • Keskiviikko klo 19.30 – 21.00 P97 > 6.6. klo 20.00 – 21.00
  • Torstai klo 18.30 – 19.30 A&B
  • Torstai klo 18.00 -19.00 T98
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 A&B
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 TB

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

Saarenkylän tekonurmi

  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 Kykyryhmä
  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 vapaa
  • Maanantai klo 17.00 – 18.30 T98
  • Maanantai klo 17.00 – 18.00 P02
  • Maanantai klo 18.00 – 19.00 P04
  • Maanantai klo 18.30 – 20.00 TB
  • Maanantai klo 19.00 – 20.00 Harraste
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 T00
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 P00
  • Tiistai klo 20.00 – 21.00 P97 ja P98
  • Keskiviikko klo 16.00 – 20.00 Nappulat
  • Torstai klo 15.00 – 16.30 vapaa
  • Torstai klo 16.30 – 18.00 TB
  • Torstai klo 20.00 – 21.00 P02
  • Perjantai klo 16.00 – 17.00 vapaa
  • Perjantai klo 17.00 – 18.00 P00
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 P97 ja P98

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

Ounashalli

  • Maanantai klo 20.00 – 21.00 P97 ja P98
  • Tiistai klo 16.30 – 17.30 TB
  • Tiistai klo 16.30 – 17.30 T99
  • Tiistai klo 17.30 – 19.00 T98
  • Tiistai klo 17.30 – 18.30 T03
  • Keskiviikko klo 17.30 – 18.30 T99 > 6.6. koko kenttä, mutta ei toukokuussa
  • Keskiviikko klo 20.00 – 21.00 vapaa
  • Torstai klo 16.00 – 18.00 T00
  • Torstai klo 17.30 – 18.30 P04
  • Torstai klo 20.00 – 21.00 Kykyryhmä
  • Perjantai klo 16.30 – 18.00 P01
  • Perjantai klo 16.30 – 18.00 P02
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 T99
  • Sunnuntai klo 15.00 - 16:30 T03

Huom! Kaikki vuorot ½ kentän vuoroja

 

  

Harjoitusvuorot joukkueittain 30.4. – 10.6.2012

 

Kykyryhmä

  • Maanantai klo 16.00 – 17.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 20.00 – 21.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

A&B

  • Maanantai klo 18.30 - 19.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 18.30 – 19.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

B-tytöt

  • Maanantai klo 18.30 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 16.30 – 17.30 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 18.00 – 19.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää) > ei 6.6.
  • Torstai klo 16.30 -18.00 Saarenkylän tekonurmi  (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

P97

  • Maanantai klo 20.00 -21.00 Ounashalli (1/4 kenttää)
  • Tiistai klo 20.00 – 21.00 Saarenkylän tekonurmi (1/4 kenttää)
  • Keskiviikko klo 19.30 – 21.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää) > 6.6. klo 20 - 21
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (1/4 kenttää)

 

P98

  • Maanantai klo 19.30 – 21.00 Ounashalli (1/4 kenttää)
  • Tiistai klo 20.00 – 21.00 Saarenkylän tekonurmi (1/4 kenttää)
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (1/4 kenttää)

 

T98

  • Maanantai klo 17.00 – 18.30 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 17.30 – 19.00 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 18.00 – 19.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää)

 

T99

  • Tiistai klo 16.30 – 17.30 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 17.00 – 18.00 Keskuskenttä (1/2 kenttää) > 6.6. klo 17.30 – 18.30 Ounashalli
  • Perjantai klo 18.00 – 19.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P99-00

  • Maanantai klo 17:30 - 18:30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 17.00 – 18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

T00

  • Tiistai klo 18.30 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko klo 10.00 – 12.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 16.00 – 18.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P01

  • Maanantai klo 17.30 – 18.30 Keskuskenttä (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko akatemia sarja
  • Perjantai klo 16.30 – 18.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P02

  • Maanantai klo 17.00 – 18.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Keskiviikko akatemia sarja
  • Torstai klo 20.00-21.00 Saarankylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Perjantai klo 16.30 – 18.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

T03

  • Tiistai klo 17.30 – 18.30 Ounashalli (1/2 kenttää)
  • Sunnuntai klo 15.00 – 16.30 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

P04

  • Maanantai klo 18.00 – 19.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)
  • Torstai klo 17.30 – 18.30 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

Nappulat

  • Maanantai harjoitukset lähialueiden kentillä
  • Keskiviikko klo 16.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (koko kenttä)

 

Harraste

  • Maanantai klo 19.00 – 20.00 Saarenkylän tekonurmi (1/2 kenttää)

 

Lynx Leidit

  • Sunnuntai klo 19.00 – 20.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

Lynx Sassuolo

  • Sunnuntai klo 19.00 – 20.00 Ounashalli (1/2 kenttää)

 

FC Lynxin aamuharjoittelu (vapaasti käytettävissä)

  • Maanantai – Perjantai klo 10.00 – 12.00 Saarenkylän tekonurmi

 

Ottelut (harjoitusvuorojen peruuntumiset)